http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/ulice.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

Krkonošská sezona je na pultech infocenter PDF Tisk E-mail

15.11.2015
TZ: Krkonoše – svazek měst a obcí má za sebou pracovně bohatý rok. Výsledky snažení jsou v rámci turistických novin shrnuty a představeny. Proto zimní vydání Krkonošské sezony 2015/2016 zve čtenáře nejenom do Pohádkových Krkonoš a Podkrkonoší a informuje rodiče s dětmi, že „je z čeho vybírat“. Ať formou pozvánky na jaro a léto plné her (razítkovací hry, questy, geofuny), soutěží a sportu, tak prostřednictvím tištěných tématicky zaměřených map.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/svazek%7E0.JPG

Tipy na výlety pro rodiče s dětmi, Co dělat když prší, Tipy na čtyři dny, mapy o cykloturistice a letní nabídce, ale také elektronicky publikované propagační materiály: Lázeňství a Pivovarnictví v Krkonoších. Ucelená škála upoutávek na atraktivity nabízí možnost vybrat si kombinaci dle vlastního zájmu. Propagační a informační materiály, motivující k akcím, soutěžím a hrám získáte v krkonošských infocentrech nebo si je můžete stáhnout na www.krkonose.eu.

V Krkonošské sezoně si přečtete pohádkové příběhy Krakonoše, Hančí, sojky a Pana lesního. Prohlédněte si fotodokumentaci z akcí „Rohačky ve Zvědavé uličce, aneb jak se bavit na saních“, „Masopust ve Vrchlabí, Rudníku, Horním Maršově, Dolním Lánově“, přečtete si o Ledové jízdě v Dolním Dvoře, nebo o natáčení českého filmu „Padesátka“. Čtenáře jistě zaujme reportáž „Jak jsem přežil v lavině“, nebo informace o tom, že skialpinismus je v Krkonoších populární. Ojedinělá je upoutávka na „Krkonošské ledopády“ s pomíjivou krásou, ale i pozvánka na akce jako je ledosochání, koňské pólo v zimě, volejbal na sněhu a další. Dočtěte se, co jsou MAS – Místní akční skupiny a jak působí v regionu, či že Asociace horských středisek ČR je partnerem Svazku Krkonoše. Nechybí pozvánka na rodinné lyžování do Strážného, Dolního Dvora a Černého Dolu. Krkonoše jsou tradičně – lyžařským běžeckým rájem, který představuje nejenom novinky, ale prostřednictvím fotografií také všechny krkonošské skiareály. Nechybí prezentace podnikatelských aktivit, partneři Fondu cestovního ruchu a tedy Svazku Krkonoše i čtenářská soutěž.

Zimní vydání Krkonošské sezony si můžete vyzvednout v krkonošských informačních centrech.

Listopad 2015
D. Palátková

 

 
< Předch.   Další >