Partneři

Návštěvy

Vrchlabí zdolalo Jihlavu 4:3 PDF Tisk E-mail

Pojďte se podívat, jak probíhal tento pěkný zápas.

Hned 1. třetinu načali skvěle vrchlabští hokejisté. Už v čase 3:17 zachytil VÁCLAV EISELT nepřesnou rozehrávku a mezi kruhy vypálil tvrdou a přesnou střelu, která spadla do sítě. Dukla měla možnost snížit- hrála 5 na 3- ale nevyužila to. Ladislav Gengel přihrál Václavu Eiseltovi a ten uháněl s JONÁŠEM FIEDLEREM na jednoho beka a Fiedler zakončil přesně v čase 29:07. Jihlava se snažila něco udělat se současném stavem, což se jí povedlo ve 33. minutě a 54. Vteřině. Vladimír Říha nahrál Danielu Hodkovi, ten nahodil puk, který  se odrazil od obránce až k DAVIDOVI DOLNÍČKOVI. Ten střelou švihem trefil přesně pod horní růžek branky. 46:28 je napsáno na tabuli a Vrchlabí vede 3:1.Rastislav Konečný nahrál Pavlovi Křížovi a ten přihrál na DAVIDA GALVASE. Vrchlabský hráč od modré propálil vše, co mu stálo v cestě včetně hostujícího brankáře. 47:51 a raduje se ROSTISLAV MALENA je to 3:2.Obrovská šance Vrchlabí, která přišla neskončila gólem kvůli zákroku Řehoře. V čase 59:05 přišlo vyrovnání. Po ose Rostislav Malena , Petr Štrach až na DANIELA  HODKA, který našel skulinu mezi betony a vstřelil gól - 3:3. Na 4:3 dal 13 vteřin před koncem gól po závaru JAROSLAV KOMA. Branka byla po debatě nakonec uznána.

Vrchlabí získává za vítězství 3 cenné body do tabulky.