Kde nás potkáte

Partneři

Návštěvy

HC Vrchlabí – Orli Znojmo 2:1(0:0, 0:1, 2:0) PDF Tisk E-mail

23. září 2009 šesté Vrchlabí přivítalo doma osmé Znojmo, které nemá příliš vydařený vstup do soutěže. Ze třech odehraných utkání vyhrálo jenom jedno. Znojmo hraje 1. ligu po dlouhých deseti  letech, když předtím neodmyslitelně patřilo do extraligy. Jenže letos muselo Znojmo prodat licenci a vrátilo se do 1. ligy.

V první třetině bylo mnoho zajímavých šancí na obou stranách. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale gólu jsme se nedočkali, takže první třetina skončila 0:0.

Ve druhé třetině jsme se dočkali jednoho gólu. V 32. minutě po vyhraném buly Hradeckého si bleskově najel Přemysl Sedlák, který prudkou střelou nedal Ševčíkovi šanci. Hosté se ujali vedení 1:0. Ve 35. minutě se stav utkání mohl změnit, chyběla jen trocha štěstí, když Mikšovský vstřelil tyčku! V téže minutě udělal Vála hrubku a hosté měli šanci v protiútoku vstřelit gól, jenže v cestě jim stál skvělý Ševčík. Do konce druhé třetiny se už nic nezměnilo, a tak Vrchlabí bude dohánět jednogólovou ztrátu.

Nepříznivý stav v třetí třetině hráči Vrchlabí vymazali a otočili výsledek ve svůj prospěch. Poprvé se radovali ve 45. minutě, kde Gengel propálil kotouč za záda Hořčičky. Za dalších 10 minut už vedli domácí zásluhou Čalouna 2:1. V třetí třetině se už nic nestalo a 1225 diváků tak vidělo těsné vítězství 2:1.