Partneři

Návštěvy

Doma poprvé prohráli PDF Tisk E-mail

Do vrchlabské Elektromont arény zavítal celek z Vysočiny, Hc Dukla Jihlava.

První vážnější akci měli hosté, kdy Bezděk hledal před bránou najíždějícího Čachotského, kterému k teči chybělo pár centimetrů. První vážnější akci domácích si vytvořil Patrik Beck, nahozený puk skočil hostujícímu gólmanovi Bendovi přes lapačku, naštěstí pro něj šel puk mimo bránu. Celkově však hokej v první třetině nenadchl, oba týmy hrály na jistotu a navíc oba týmy vyrobily řadu nepřesností.

Druhá třetina nabídla prakticky stejnou hru obou celků. Úroveň zápasu poznamenala řada nepřesností na obou stranách. Více ze hry měli přeci jenom domácí. Ve 24. minutě přizvednul puk před bránou domácí Beck a gólman Benda sám nevěděl, kde puk vlastně má.

Třetí třetina nabídla úplně jinou podívanou než  předchozí. K smutku domácího publika se výtečně vydařila Dukle. V 1. minutě našel přesnou přihrávkou hráč hostů Krupka svého spoluhráče Hanzala, který bez problému zasunul puk do odkryté branky. Kdo čekal,  že se po tomto gólu domácí seberou, byl na omylu. Hráči Vrchlabí dovolovali hostům čím dál víc a výsledkem byla branka na 2:0 pro hosty. Čachotský nabil a střelou do rohu branky zařídil Jihlavě dvoubrankový náskok. Po této brance se domácí úplně sesypali a jen díky gólmanu Ševčíkovi nedostali další gól. Když se už zdálo všechno rozhodnuto, domácím svitla jiskřička naděje. V 56. minutě byl za úder loktem vyloučen kapitán Jihlavy Bakus a domácí si tak mohli zahrát pětiminutovou přesilovku. V 58. minutě se trenér domácích rozhodl hrát power-play, sázející tak vše na jednu kartu. Jiskřičku naděje pro domácí vykřesal Gengel, když v 60. minutě z dorážky překonal jinak výborně chytajícího Bendu. Další gól však už domácí nepřidali, a tak doma podlehli Dukle Jihlava po hektickém závěru 1:2.