Kde nás potkáte

Partneři

Návštěvy

Doma opět bez výhry PDF Tisk E-mail

V rámci 18. kola 1. hokejové ligy zavítal do vrchlabské Elektromont arény východočeský rival z Chrudimi.

Skóre se poprvé měnilo už v čase 1:05. Rákos krásnou přihrávkou našel na modré MARKA DRTINU  a ten prudkou střelou poslal hosty do vedení. V čase 6:15 využili hosté přesilovku 5 na 4, když osamocený DANIEL RÁKOS střelou pod víko překonal Biegla. Domácí dokázali odpovědět až v 19. minutě. Po obrovském závaru před brankou hostů se k puku dostal KAMIL TVRDEK a snížil na 1:2.

Druhá třetina začala opět nepříznivě pro domácí. Je neuvěřitelné, že hosté skórovali přesně ve stejném čase, tedy 1:05 minuty od začátku třetiny. V oslabení ujelo vrchlabské obraně duo Kaut- Žák. Prvně jmenovaný dorazil střelu od Žáka, která Bieglovi propadla mezi betony. Horalé poté uzamkli hosty v jejich obranné třetině, ovšem produktivita domácích se nedala nazvat jinak než žalostná. Lekci z produktivity tak domácím udělila Chrudim, když ZDENĚK TOUŽIMSKÝ  z levého kruhu přesnou ranou nad rameno překonal Biegla. Naději domácím vrátil v čase 19:30 vrchlabský ostrostřelec JAN ČALOUN, když střelou z bekhendu překonal Růžičku.

Do třetí třetiny vstoupili domácí jako politi živou vodou, napadali rozehrávku soupeře a vytvářeli si nebezpečné šance. Jejich snaha se jim vyplatila v čase 42:59, když TOMÁŠ PÁCAL střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě a snížil na rozdíl jediné branky. O dvě minuty později se znovu radovali domácí. Po střele Látala zasunul puk do prázdné branky JAN ČALOUN. Do konce třetiny se už žádný z týmů prosadit nedokázal, a tak za stavu 4:4 následovalo prodloužení. To také vítěze nepřineslo, a tak ke slovu přišly samostatné nájezdy. V nich byla úspěšnější Chrudim, a tak si  z Vrchlabí odváží 2 body za vítězství v poměru 5:4.