Kde nás potkáte

Partneři

Návštěvy

Chomutov porazil Vrchlabí 3:2 + FOTO PDF Tisk E-mail

Ve 20. kole 1. hokejové ligy přivítalo domácí Vrchlabí aktuálně 2. celek soutěže, Chomutov. Horalé jsou v krizi a po dvaceti odehraných kolech se krčí na 10. místě.

Vrchlabí začalo zápas zakřiknutě, bálo se vymyslet akci, jako by v dresu Chomutova hrál výběr hvězd NHL. Logicky muselo přijít potrestání v podobě gólu. Ten se chomutovským podařilo vsítit poměrně brzo.  Zdá se, že rychlé inkasování branky  patří už k tradici v Elektromont aréně stejně jako hra o ceny v druhé přestávce. V čase 1:36 se  k puku dostal PETR JÍRA a s ledovým klidem zakončil nad Bieglův levý beton-1:0. Horalé se snažili co nejrychleji vyrovnat, ale všechny pokusy ztroskotaly na zoufalé kombinaci. Do šaten tak domácí odcházeli s jednogólovým mankem.

Do druhé třetiny vstoupily výborně domácí, když už 26 vteřin od začátku třetiny srovnal KAMIL TVRDEK na 1:1. Vrchlabí v další části hry důrazně atakovalo soupeře, který se zdál být mírně zaskočený. V čase 35:45 využil zmatku před bránou hostí TOMÁŠ URBAN a střelou pod víko poslal horaly do vedení 2:1. Chomutov však dokázal rychle odpovědět. Domácí v čase 38:01 nevydržely nápor hráčů v modrých dresech a STANISLAV MIKŠOVIČ doslova dotlačil puk do branky- 2:2. Vrchlabí se chtělo dostat co nejrychleji zpátky do vedení, ale vše skončilo opět na zoufalé rozehrávce, jejíž nepřesnost působila místy až komicky. Po čtyřiceti minutách tak bylo skóre nerozhodné 2:2.

V poslední dvacetiminutovce se hrál hokej nahoru-dolů a jeho úroveň byla místy až extraligová. Nakonec se radovali hosté. V čase 47:23 se puk odrazil do mezikruží k volnému ZDEŇKU SKOŘEPOVI, který s klidem zakončil o pravou tyčku Bieglovi svatyně. Horalé se s tímto s tímto průběhem zápasu odmítli smířit a na branku Hanuljaka se valil jeden útok za druhým. V 54. minutě domácím nebyl uznán gól kvůli posunutí branky. Vrchlabí dál statečně bojovalo o vyrovnání ale veškeré naděje domácích utnul rozhodčí Zubzanda když v čase 58:12 vyloučil Čalouna za hákování. Hosté si už pak závěr zápasu pohlídali a na sever Čech si tak odvážejí 3 body.