http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/ulice.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

HC EATON PARDUBICE-HC SLAVIA PRAHA 2:3 v prodloužení PDF Tisk E-mail

Po reprezentační přestávce se konečně opět naplno rozběhla extraliga. V 23. kole hokejové extraligy přivítaly Pardubice- Slavií.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/060306_hk_postupujes.jpg

První třetina byla velmi vyrovnaná. Do první velké šance se dostali hosté. Růžička musel čelit nájezdu Hrušky, který ho nepřekonal. Vzápětí bylo horko před Furchovou brankou, kde Kolář těsně minul prázdnou klec. V 15. minutě měli Pražané výhodu přesilovky, kterou po skvělé kombinaci završil Havel. Výsledkem 1:0 pro Slavii skončila první třetina.

Ve druhé třetině se domácí snažili obrátit nepříznivý výsledek na jejich stranu. Ovšem první šance se naskytla pro Slavii. Kůrkova dělovka skončila na tyči pardubické branky. Po řadě šancí, které měli Východočeši se nakonec ujala až přesilovka v 37. minutě. Pardubický Somík doslova prošťouchal puk za Furchova záda. Do konce druhého dějství se nic nestalo, a tak Pardubice vyrovnaly na 1:1.

Na začátku třetí třetiny dostali Pražané další šanci k početní výhodě při vyloučení Havíře a opět ukázali, jak se hraje přesilovka. Své umění ukázal nejzkušenější hráč Pražanů Beránek, který skóroval ve 43. minutě do prázdné Růžičkovy branky. Tentokrát Eaton odpověděl rychle a v přesilovce potrestal hostující tým Špirko. To se událo v 47. minutě. Tento gól opět nastartoval hru do vyšších obrátek. Žádný z celků se nechtěl spokojit s dosavadním stavem a před oběma brankami se střídaly rušné momenty. Ale ani jeden z týmu nedokázal dát gól a tak se šlo do prodloužení.

Do pětiminutového prodloužení vstoupily Pardubice výhodou přesilovky, ze které ovšem nic nevytěžily. Na druhé straně získali přesilovku necelé dvě minuty před koncem Slávisté. Pohráli si  s obranou  a v 64. minutě definitivně utnul šance na výhru Pardubic Roth. Slavie tak z ČEZ Arény odváží dva body, všechny jejich góly padly v přesilovkách.

Jakub Samek – sportovní redaktor

 
< Předch.   Další >