http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/ulice.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

Ve 26. kole přivítaly Pardubice dobře naladěné Karlovy Vary PDF Tisk E-mail

Do první velké šance utkání se vřítili hosté, kteří výborně zakombinovali v útočném pasu, ale na domácího Růžičku si nepřišli.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/hokkarlo.JPG

V 9. minutě domácí Sýkora rozjásal ČEZ Arénu, když krásným sólem si vychutnal nejdřív dva protihráče a pak přidal perličku na závěr- vytříbenou ranou o horní tyč vykoupal Sáblíka. Po nenápadné akci Karlových Varů se v 15. minutě diváci dočkali vyrovnávajícího gólu. Růžička sice odrazil puk rukou od brankoviště, ale ten směřoval do brankoviště. Tam stál výborně postavený Kristev a tomu nedělalo problém usměrnit kotouč do sítě. V 17. minutě šli hosté do vedení.  Zásluhou Zückera skončila první třetina 2:1 pro Karlovy Vary.

Druhou třetinu bohužel ovlivnila častá vyloučení a to nejdůležitější přišlo v čase 28:49, kde Cetkovský udeřil protihráče do hlavy a dostal pěti minutový trest, které Vary dokonale využily tlakem před bránou, z čehož pramenila další vyloučení a důležité góly. V 31. minutě Energie využívá dvojnásobnou převahu. Růžička vyráží puk před sebe, kde byl dobře postavený Skuhravý a ten ho bez sebemenšího problému uklidil do branky- 3:1. Sotva uběhla další minuta Východočeši dostávají další gól. Kumstát napřáhl ve středním pasu a střelou prostřelil jak bránící obranu, tak i Růžičku, který byl následně odvolán a nahrazen mladým Landsmanem. Ale ani ten nedokázal přerušit Karlovarskou kanonádu a při prvním zákroku inkasoval. Podobně jako při třetí brance vypadala tato akce. Landsman vyrazil střelu Muchy jen k Dejovi a ten v 32. minutě zvyšuje na nevídaných 5:1!

V třetí třetině už bylo prakticky jasné, kdo si odveze 3 body. Avšak Východočeši svou bojovností alespoň zmírnili stav utkání, ale na nic víc se už nezmohli.  Pardubice začaly velkým tlakem,  ve kterém pokračovaly bez přestání až do konce zápasu. To se ukázalo už ve 43. minutě. Kolář z přesilovky upravuje stav na 2:5. Stále stupňující tlak vrcholil ve 48. minutě, kde Špirko ujel všem hráčům až na Kristka, který ho poslal k ledu před karlovarskou svatyní. Nájezd si vzal do svých rukou kapitán Koukal, který neproměnil. V 52. minutě z přesilovky se dočkali Východočeši dalšího gólu. Svou typickou dělovkou prostřelil hráč s č. 37 Sýkora všechno, co mu stálo v cestě. V ČEZ Aréně to houstlo mezi diváky skvělou atmosférou, na hokej se přišlo podívat 8260 diváků. Od 58. minuty hrály Pardubice bez brankáře, ale obrat snů se v tomto případě nekonal. A tak Energie si veze domů 3 body za výhru 5:3.

Jakub Samek – sportovní redaktor

 

 
< Předch.   Další >