http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/ulice.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

Proti Jihlavě znovu bez bodu PDF Tisk E-mail

V nadstavbové části 1. hokejové ligy na led domácího Vrchlabí zajížděl soupeř z Vysočiny, Hc Dukla Jihlava. Tento soupeř nepatří rozhodně ve Vrchlabí k oblíbeným, horalé s ním nedokázali v letošní sezóně ani jednou vyhrát.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/hojol.JPG

Zápas začal ve svižném tempu a o nebezpečné situace před oběma brankami tak nebyla nouze. Od začátku se hrálo velmi vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Jako první se prosadili domácí. Na konci 14. minuty vypálil od modré Kotrba, brankář Řehoř jeho střelu vyrazil jen před volného DAVIDA ZÍMU, který dotlačil puk do branky a poslal tak horaly do vedení 1:0. Do konce třetiny se už stav nezměnil, a tak domácí odcházeli do šaten s jednogólovým náskokem.

Do druhé třetiny nastoupili hosté aktivně a bylo vidět,  že se s tímto výsledkem rozhodně nehodlají smířit. Snaha se jim vyplatila v čase 33:07. Filip špatně rozehrál a puk se dostal na hůl DANIELA HODKA, který střelou z mezikruží vyrovnal skóre utkání. Za tři minuty Jihlava udeřila znovu. Domácí doplatili opět na špatnou rozehrávku, tentokrát získal puk z trestné lavice ujíždějící MILAN TAKÁČ a střelou pod víko poslal hosty do vedení 2:1. Poté se domácí trochu vzpamatovali, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Před poslední dvacetiminutovkou tak Dukla vedla 2:1.

V poslední třetině se domácí úporně snažili dostat se zpátky do utkání, ale jejich snaha skončila na nepřesné rozehrávce. Lekci z produktivity tak předvedli hosté z Vysočiny. V 55. minutě využili přesilovku, když  Takáčovu střelu od modré šikovně před branou tečoval PETR HALUZA a Jihlava odskočila na rozdíl dvou branek. Od tohoto momentu bylo o utkání prakticky rozhodnuto, a tak si hosté odvezli z mrazivé DD Elektromont arény 3 body za vítězství 3:1.

Jan Bažant-sportovní redaktor

 

 
< Předch.   Další >