http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/ulice.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

Hc Eaton Pardubice-Kometa Brno 2:1 PDF Tisk E-mail

Po dlouhé době opět dorazila do ČEZ Arény Pardubice hokejová extraliga. V 35. kole změřily síly týmy Pardubic a Brna. Brno je na chvostu tabulky, avšak fanoušků, kteří dojeli  do Pardubic a tím pomohli vyprodat lístky na hokej, má stále hodně.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/hokkarlo.JPG

(1:0, 0:1, 1:0)

Branky: 16. Pineault, 51. Somík- 26. Dopita

Od úvodního hvizdu oba celky začaly horlivě útočit, hrál se hokej na obě strany, ale překonat dobře chytající  gólmany byl těžký úkol.  Do této práce se zapojil také domácí Pineault, který mu se podařilo prostřelit z nulového úhlu bezchybného Hoviho  a v 16. minutě dostal  Východočechy do vedení, které jim vydrželo do konce první třetiny.

Ve druhé části se už hokej nehrál v takovém tempu jako v první, ale bylo se na co koukat. Tím nemyslím fanynky něžného pohlaví, ale výkony obou brankářů, na kterých si mohli hráči vylámat zuby. Zejména Sýkora měl spoustu střel na Hoviho, ale buď kotouče končily v lapačce, nebo byly vyraženy betonem. To platilo i na druhé straně pro Varaďu, ovšem ten měl alespoň prsty v jediném gólu ve druhé třetině. V 26. minutě našel Varaďa před brankou nikým neobsazeného  Dopitu, který střelou z první prostřeluje Haška a vyrovnává stav na 1:1. Se stavem utkání už hráči nic neudělali, a tak druhá třetina skončila nerozhodně 1:1.

Do třetí třetiny nastoupily Pardubice v oslabení, ve kterém se ubránily. Ve 43. minutě se mohli domácí dostat do vedení.  Velký závar před brněnským brankářem ovšem nedokázali zužitkovat. To se jim podařilo až v 51. minutě, kdy  Somík ukázal svoje umění krásným sólem a ještě krásnější brankou-střela se odrazila od horní tyčky! Kometa věděla, že jestli se stavem utkání nic neudělá, tak si neodveze ani bod. A tak začala jezdit opravdu za každým pukem, ale kýženého gólu se nedočkala. Naopak na druhé straně mohl rozšířit výsledek Špirko, který z trestného střílení netrefil odkrytou branku. Na závěr sice Kometa měla tlak, ale Pardubice výborně bránily a uhájily těsný výsledek 2:1.

Jakub Samek – sportovní redaktor

 

 
Další >