http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Už brzo o sobě dáme vědět

Novinka z Polska

http://radio-kulisek.cz/images/polska.jpg

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

Obec Lánov

 

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
OCHOZ
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ochoz.jpg

Pavla Mendřická
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
Muzeum Hlinsko
 
http://radio-kulisek.cz/images/muzeum_hlinsko1b.jpg
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

Lomnický středoškolák posnídal se známými osobnostmi PDF Tisk E-mail

21.12.2014
Michal Hřebík, žák 3.ročníku učebního oboru kuchař-číšník, si vyzkoušel roli novináře na tiskové konferenci v pražském Obecním domě. Do Krkonošského turistického vysílání natočil rozhovory s přítomnými hvězdami benefičního galavečera Srdce pro děti.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/stred.jpg

Společnost Život dětem pozvala novináře do Francouzské restaurace Art Nouveau, aby jim přestavila letošní přímý televizní přenos zábavné vánoční show Srdce pro děti. „ Michal Hřebík ze Střední školy v Lomnici nad Popelkou si vedl velice dobře. Natáčel rozhovory a pozorně naslouchal pozvaným hostům. Takto mladí redaktoři na tiskovkách výjimkou, když jsem ale viděla, jak se Michal snaží,  byla jsem ráda, že jsem mu umožnila „být u toho“. Navíc mám ke Krkonoším i osobní vztah, protože jsem se v Jilemnici vdávala,“ říká vedoucí marketingu Vlasta Kovářová.

Žáci Střední školy v Lomnici nad Popelkou si vyzkoušeli roli novinářů už několikrát. Tisková konference k přímému televiznímu přenosu však byla premiéra. „ Přesvědčil jsem se o tom, že čím víc toho člověk umí, tím je „normálnější“.  Povídat si s Dominikem Haškem, Petrem Kolářem nebo režisérem Jiřím Adamcem byl obrovský zážitek. Rozhovory co nejdříve zpracujeme a zařadíme do programu internetového Krkonošského turistického vysílání,“ říká třeťák Michal Hřebík.

Přímý přenos benefičního galavečera Srdce pro děti vysílá v neděli 28.prosince 2014 od 20.15 TV Prima. Diváci se přenesou do pražské noční ZOO a Goja Music Hall, kde vystoupí bez nároku na honorář přední čeští umělci. Široká veřejnost se může od 21. do 28.prosince zapojit na Aukro.cz do dražby nádherných dřevěných soch slonů a lva, které vlastnoručně vyzdobili Dominik Hašek, Lucie Bílá, Petr Kolář, Michal David, Pavel Šporcl, Tomáš Klus a Monika Absolonová.

Posláním o.p.s. Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.

 http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/normal_Bez_n%C3%A1zvu-4_kopie.jpg

 
< Předch.   Další >