http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

Kopidlenští zahradníci v mediálních vlnách PDF Tisk E-mail

1.2.2015
Parta chlapců a dívek spolupracuje s tištěnými, zvukovými i obrazovými hromadnými sdělovacími prostředky. Žáci učebního oboru zahradnické práce vytvořili při projektových dnech video a foto prezentaci školy.

http://galerie-kulisek.euweb.cz/albums/userpics/10001/strih.jpg

Postřehy místních středoškoláků se již třetí rok objevují na stránkách Kopidlenských listů. „ Pokud mě paměť neklame, tak jsem první článek napsal před dvěma lety. Kolik jich od té doby bylo, si nevzpomínám, protože ve škole probíhá mnoho zajímavých akcí a své zážitky píší i další,“ říká Jakub Svoboda, žák studijního oboru zahradnictví. Společně s mistrovou odborného výcviku Evou Vaníčkovou koordinuje desetičlenný žákovský mediatým . „ Jsou mezi nimi i děvčata ( Lenka Pelantová a Kateřina Knilová), která nahrávala spoty v Hitradiu Magic. Není proto divu, že jejich příspěvek o Kopidlenském kvítku se objevil v programu stanice Kopidlno - pobočky Radia Kulíšek  na webu Rastv.cz jako první.  Od manažera internetové televize Petra Holuba jsme se dozvěděli, že za sedm dní fotoreportáž shlédlo 537 návštěvníků. Hodně nás to překvapilo i proto, že statistika zobrazuje pouze originální IP adresy (originální IP adresa znamená, že se jeden počítač připojil minimálně jednou. Pokud se připojí vícekrát, už se to nezapočítává),“ vysvětluje Jakub Svoboda.

Spolupráce s médii se stala dobrou inspirací pro žáky učebního oboru zahradnické práce. „Během projektových dnů jsme vytvářeli prezentaci o škole. Stejně jako ve filmovém štábu měl každý z nás svůj úkol,“ říká Kateřina Řeháčková, žákyně 2.ročníku. Zahradníci se na dva dny změnili v kameramany, fotografy, zvukaře, střihače nebo techniky. „ Se spolužačkou jsme namlouvaly texty. Ze začátku jsem se trochu styděla, ale pak už ne,“ vzpomíná prvačka Diana Ďorďová. Krátké propagační video a fotografickou prezentaci shlédli v premiéře žáci studijních oborů. „ Dílka trochu „učešeme“ a zařadíme na web internetové televize Rastv.cz,“ uzavírají technici Benedikt Brodský a Lenka Pelantová.

 
< Předch.   Další >