http://radio-kulisek.cz/images/ktv.jpg

 -----------------------------------

AKTUALITY

Připravujeme pro vás

Kde nás potkáte

Připravujeme pro vás

Partneři

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/ulice.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/rastv.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/hracky.JPG

http://radio-kulisek.cz/images/vytopna.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/kpz.jpg

 
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/foto.jpg
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_1.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_2.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_3.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_4.JPG
 
http://radio-kulisek.cz/images/88x31/logo_5.JPG
 
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ddmdknl.jpg
 
http://www.radio-kulisek.cz/images/88x31/ambrozia_12.jpg

http://radio-kulisek.cz/images/88x31/karpacz_re.jpg

Návštěvy

S Davidem Gránským převážně nevážně

Rozhovory jsou občas spontánní. Redaktorka Nela Knapová (absolventka studijního oboru Cestovní ruch, Střední škola Lomnice nad Popelkou) si s nimi vždy poradila.

Poslechněte si na https://anchor.fm/radio-kulisek

 

 

 
Rautis Poniklá - výroba perličkových ozdob

17.prosince 2020 bylo řemeslo výroby perličkových ozdob zapsáno na Reprezentativní seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Celý článek...
 
Rozhovor s tanečníkem Janem Onderem
Na 51. dětském filmovém a televizním festivalu Oty Hofmana (2019) v Ostrově si s Janem Onderem povídala Romana Sahánková, žákyně Střední školy zahradnické v Kopidlně. 
 
Celý článek...
 
Reportáž o dřevěném betlému z Vrchlabí na Country rádiu

Jedním z netradičních turistických cílů je Krkonošský pohádkový betlém ve Vrchlabí.V dopoledním božíhodovém vysílání Country rádia ( 26.12.2020)  si moderátor Antonín Bezrouk povídal s Janou Tauchmanovou, ředitelkou rádia Kulíšek.

Na přípravě moderátorského vstupu se spolupodílela také Kateřina Fáberová, žákyně 3. ročníku, studijního oboru Cestovní ruch na Střední škole v  Lomnici nad Popelkou. Pro Antonína Bezrouka vrchlabský betlém nafotila, aby viděl, kam posluchače pozve.

Poslechněte si naši reportáž na Country rádiu zde: https://anchor.fm/radio-kulisek

 

 

 

 
Rozhovor s režisérem a scénáristou Zdeňkem Zelenkou

Na podzim 2019 proběhl v Domě kultury v Ostrově 51. Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana. O hlasy dětských a dospělých porotců se ucházelo devět soutěžních snímků.

Jedním z nich byl i film Kouzelník Žito scénáristy a režiséra Zdeňka Zelenky. Po projekci si Zdeňka Zelenku pozvala k mikrofonu redaktorka rádia Kulíšek Romana Sahánková.

Poslechněte si ho na https://anchor.fm/radio-kulisek

 

 
Rozhovor s Michalem Krčmářem

Michala Krčmáře, rodáka z Vrchlabí, jsme si pozvali k mikrofonu několikrát.


 

Celý článek...
 
MARTINOVA ČÍTANKA - Úžasná knížka o dinosaurech nejen v Česku

Martin představuje v pravidelné rubrice další zajímavou knížku (nejen) pro děti s názvem "Pravěcí vládci Evropy", kterou napsal Vladimír Socha a vydalo nakladatelství KAZDA.

 Podcast z rádia Kulíšek najdete zde: https://soundcloud.com/user-550061576/martinova-citanka-praveci-vladci-evropy

 
Rozhovor s Jankem Ledeckým

Z archivu vybíráme rozhovor s Jankem Ledeckým. V červnu 2019 si ho k mikrofonu pozvala Tereza Fligrová. Poslechněte si jako podcast zde: https://anchor.fm/rdio-kulek/episodes/RDIO-KULEK---Rozhovor-s-Jankem-Ledeckm-ekiusl

 

 

 

 
MARTÍNKOVA ČÍTANKA - poslechněte si reportáž o knížce z vesmíru

Do nového školního roku s knížkou. Poslechněte si s dětmi Martínkův příspěvek do dětského rádia Kulíšek. Tahle knížka stojí rozhodně za to. 

Reportáž o knížce si poslechnětě zde:  https://soundcloud.com/user-550061576/radio-kulisek-martinkova-citanka?fbclid=IwAR3U6bx9-dCZgaIMtC7MvA_67Aqf9LoBhyhzU8Kf_QLmjFUvj13P6HQT_H8

 

 

 

 
Merkur dlouholetý partner rádia Kulíšek

V Polici nad Metují vyrábějí už 100 let kovové stavebnice. V roce 1920 založil Jaroslav Vancl firmu Inventor. Kovové díly stejnojmenné stavebnice se spojovaly háčky. Od roku 1925 se dílky spojovaly šroubky a matičkami, což se zachovalo dodnes. Stavebnice se přejmenovala na Merkur.

S Josefem Rybkou, kameramanem Kabelové televize, jsme navštívili nejen Muzeum stavebnice Merkur, ale podívali jsme se i do výroby. Provázela nás ředitelka muzea Alena Křížová.

 Na video o stavebnici Merkur se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b5XEtlr0q20 

 

 

 

 
Omezení provozu na chodníku Růžová hora - Sněžka

Na chodníku na trase Růžová hora - Sněžka je od 4.8. 2020 omezen provoz kvůli zahájení transportu materiálu. Budou tu jezdit několik dní nákladní auta, která se těžko vyhýbají protijedoucím vozům. Zároveň budou míjet turisty. Po trase Růžová hora – Traverz budou jezdit dva dumpery vyvážející nevhodný a navážející nový materiál. Chodník bude několik dní hůře průchodný i kvůli nerozhrnuté zemině. Nejspíš při dešti bude i blátivý. Doporučujeme hostům využít lanovku na Sněžku a na Portášky v obou směrech, aby se vyhnuli nákladní dopravě.

  

Celý článek...
 
1.-2.8. 2020 - KULÍŠKOVA HERNA ve Výtopně Jaroměř

Dětská herna rádia Kulíšek bude otevřena po celý víkend ve Výtopně Jaroměř. Na děti čeká na místě spousta mašinek i hraček, a to například od známé české firmy Kovap.

 

Celý článek...
 
Pozor! Omezení na cestě z Růžové hory na Sněžku!

Od pondělí 20. 7. 2020 bude denně, včetně víkendů, od 8:00 do 17:00 z důvodu opravy turistického chodníku omezený průchod na trase Růžová hora - turistická cesta Travers pod vrcholem Sněžky!

Na cestě bude pracovat mechanizace - malý bagr, vyvážecí souprava, malé nákladní auto.

S prodlevami a opatrností bude průchod možný. Návštěvníci budou muset v některých momentech čekat, až jim pracovníci stavební firmy Klimeš cestu umožní. Doba čekání může být až půl hodiny.

V případě, že se takto organizovaný postup neosvědčí, budeme nucení chodník na nezbytnou dobu (cca jednoho měsíce) uzavřít úplně.

Mgr. Jakub Kašpar, náměstek ředitele - vedoucí odboru vnějších vztahů Správy KRNAP, Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí, tel.: 499 456 314, 724 175 927, e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
http://www.krnap.cz, http://www.facebook.com/spravakrnap

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 14 z 1064